Proč nakupovat zlato

Proč právě zlato?

O zlatě jsem uvažoval už v době minulé krize, kdy začalo prudce zhodnocovat. V té době ale neexistovala možnost, jak zlato nakupovat postupně, třeba jako když mi kdysi založili rodiče stavební spoření a posílalo se 2000 Kč měsíčně, abychom získali státní příspěvek. Zůstalo tak jen u úvah a snů, jak na zlatě příjemně vydělat.

Až o několik let později jsem narazil na Golden Gate CZ, který nabízí, co jsem tehdy postrádal – spoření do zlata, stříbra a dokonce i platiny. Spoření do zlata nabízí více firem, ale jen Golden Gate nabízí skvělý servis v podobě pravidelných zpráv z trhů, e-mailových upozornění v dobách, kdy je vhodné poslat mimořádný vklad, protože se očekává růst cen. A nejen to. Každý klient získává přístup do uživatelsky přívětivého systému, kde mám všechny informace o nákupních i výkupních cenách, historické zprávy z trhů, veškerou komunikaci, kterou mi posílají e-mailem, e-shop na mince a slitky jiných gramáží a dalších a dalších užitečných informací, které jako klient potřebuji.

I tohle byl jeden z důvodů, proč jsem nechtěl být jen klient, ale nabídnout možnost tohoto servisu i svým klientům. A hlavní důvod? Mít zlato a stříbro dává smysl. V dobách krizí, které po době růstu pravidelně přicházejí zlato a stříbro zhodnocuje a pomáhá nám chránit úspory před znehodnocením. Taktéž je to skvělý nástroj, jak si ochránit hypotéku.

Zaujalo Vás to? Zavolejte mi na 603 714 352 či napište na [email protected] a dejte mi 30 minut svého času, abych i Vám vysvětlil, proč je zlato dobré, jak se chová v různých dobách a jak může ochránit Vaše úspory. A vymažte si z hlavy, že Vám budu něco prodávat. Vy sami se na konci schůzky rozhodnete, zda se potkáme příště, kde si povíme, jak se ke zlatu dostat a jak to mám třeba nastavené já.